Fajnie Być Razem

W dobie dzisiejszych czasów, gdzie w codziennym pędzie trudno znaleźć wystarczającą przestrzeń na bycie razem. Wśród mnóstwa obowiązków brakuje chwil na wspólną zabawę i rozmowę z dziećmi. Taki czas, kiedy nie trzeba się nigdzie spieszyć i ma się możliwość skupienia na sobie i swoich najbliższych, to często towar luksusowy, którego wielu rodziców poszukuje. Dlatego też pragniemy zaoferować wszystkim tym osobom oraz ich pociechom taką formę spędzenia czasu ze sobą, dzięki której wyżej opisane potrzeby będzie można z pomocą i instrukcją psychologów zaspakajać w bezpiecznych warunkach. Podczas opisywanych zajęć rodzice wraz z dziećmi będą mogli nie tylko lepiej się poznać, ale też dobrze się razem bawić.

60-minutowe zajęcia będą odbywać się raz na dwa tygodnie w godzinach popołudniowych w dwóch oddzielnych grupach wiekowych: rodzice z dziećmi w wieku od 3-6 lat oraz rodzice z dziećmi w wieku od 7-11 lat.

Zgłoszenia będą przyjmowane w sekretariacie poradni lub pod nr tel 774-821-226

Realizatorzy: Maria Białek, Magdalena Bagrowska

Za Życiem
Program "Za Życiem" w Polsce to inicjatywa rządowa mająca na celu wsparcie rodzin i osób niepełnosprawnych.
Dowiedz Się Więcej
Statut
Statut Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kędzierzynie-Koźlu.
Dowiedz Się Więcej
Nasza Kadra
Nasza kadra składa się z doradców zawodowych. Wśród nas są psychologowie, pedagodzy i logopedzi.
Dowiedz Się Więcej
RODO
Dane przetwarzane zgodnie z RODO tylko do usług psychologiczno-pedagogicznych. Prawo do dostępu, poprawy, usuwania danych. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych.
Dowiedz Się Więcej